  • : GC-INVERT-12V300W-INVGC01
  • : Инвертори
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
Мобилен DC/AC инвертор за захранване на преносими компютри и устройства с 230V (AC) в автомобил
Подходящ за повечето мултимедийни, аудио и видео устройства
Подходящ за устройства със заземени контакти и щепсели
Работи през гнездото на запалката
Здрав метален корпус
Изходно напрежение AC: 230V/50Hz
Мощност: 300W/600W
Цвят Черен
Код на продукта INVGC01
Производител Green Cell
Входно напрежение 12V DC
Изходно напрежение 230V AC
Изходна честота 50Hz
Форма на изходното напрежение Модифицирана синусоида
Номинална мощност (непрекъсната) 300W
Моментна мощност (импулсивна) 600W
Здрав метален корпус
Мощност: 300W/600W
Цвят Черен
Код на продукта INVGC01
Производител Green Cell
Входно напрежение 12V DC
Изходно напрежение 230V AC
Изходна честота 50Hz
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Входно напрежение10 - 15 V
Изходно напрежение230 VAC
Форма на изходното напрежениеМодифицирана синусоида
Power600 W
Тегло0.00кг
АтрибутСтойност
Тип инверторАвтономен (Off-Grid)
Номинална изходна мощност (W)300
Брой фазиЕднофазен
Изходно напрежение230V
Максимално DC напрежение (V)12
Форма на изходния сигналМодифицирана синусоида
Брой MPPT тракери (count)0
Максимална ефективност (%)85
Съвместим с батерияДа
Wi-Fi мониторингНе
Степен на защитаIP20
ОхлажданеАктивно (вентилатор)
Тегло (kg)0.45
Тегло0.00кг
GREEN CELL 300W Инвертор с модифицирана синусоида 12V/230V
Преобразувайте 12V постояннотоковото напрежение от акумулатора на автомобила си в 230V променлив ток за домакински уреди. Идеален за зареждане на лаптопи, захранване на дребни електроуреди или работа на електроника по време на пътуване, къмпинг или авариен резерв.
Ключови Предимства
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Номинална изходна мощност (W)300 W
Пикова мощност (W)600 W
Изходно напрежение230 V
Входно напрежение12 V DC
Брой фазиЕднофазен
ОхлажданеАктивно (вентилатор)
Степен на защитаIP20
Какво има в кутията
  • Инвертор GREEN CELL 300W